Fitxa Activitat \

Descripció, lloc, data, horari...

Presentació Equips Temporada 2019/2020 UE Sant Ildefons

Activitat: Esportiva
Quan: 08 de novembre
Horari: 19:30h. - 21:00h.
Organitza: DEPARTAMENT D'ESPORTS

Dades del lloc



CAMP DE FUTBOL SANT ILDEFONS
Adreça: Av de Salvador Allende, s/n
Barri: Sant Ildefons
Telèfon: 93 597 14 04
Email: infosani@uesantildefons.com
Web: http://www.uesantildefons.com
Informació: Inclou camp de futbol 11 poliesportiu.


Activitats programades en aquest lloc per als propers 7 dies


Activitats programades: 17

Esport Popular / Camp de Futbol Sant Ildefons / Vine a fer esport salut
Activitats esportives (futbol, walking-futbol, hoquei, rugbi...) adaptades i obertes a tots els nivells
Quan: 21 de novembre
Horari: 10:00h. - 11:00h.

UE Sant Ildefons F Vs DSB Colegio Alemán B/ Aleví Masc/ Futbol Jocs Escolars
Quan: 23 de novembre
Horari: 09:00h. - 10:00h.

UE Sant Ildefons E Vs UE Torelles/Aleví Masc/ Futbol Jocs Escolars
Quan: 23 de novembre
Horari: 09:00h. - 10:00h.

UE Sant Ildefons D Vs Afa Vedruna B/Benjamí Masc/ Futbol Jocs Escolars
Quan: 23 de novembre
Horari: 10:00h. - 11:00h.

UE Sant Ildefons B Vs DSB Co.legio Alemán A/Prebenjamí Masc/ Futbol Jocs Escolars
Quan: 23 de novembre
Horari: 10:00h. - 11:00h.

UE Sant Ildefons A Vs PS UDM/Educación Infantil Masc/ Futbol Jocs Escolars
Quan: 23 de novembre
Horari: 11:00h. - 12:00h.

UE Sant Ildefons C Vs FC Sporting Gavà/ Prebenjamí Masc/ Futbol Jocs Escolars
Quan: 23 de novembre
Horari: 11:00h. - 12:00h.

UE Sant Ildefons C Vs F.C. Santfeliuenc E/Benjamí Masc/ 3a Divisió/Futbol Federat
Quan: 23 de novembre
Horari: 12:15h. - 13:45h.

UE Sant Ildefons A Vs Sant Andreu de la Barca Agrup A/Prebenjamí Masc/ 3a Divisió/Futbol Federat
Quan: 23 de novembre
Horari: 12:15h. - 13:45h.

UE Sant Ildefons B Vs Igualada / Aleví Masculí /segona divisió/ Futbol / Federat
Quan: 23 de novembre
Horari: 13:30h. - 15:00h.

UE Sant Ildefons B Vs C.F. Igualada F/Aleví Masc/ 2a Divisió/Futbol Federat
Quan: 23 de novembre
Horari: 13:30h. - 15:00h.

UE Sant Ildefons D Vs C.F. Gava Mar C/Aleví Masc/ 3a Divisió/Futbol Federat
Quan: 23 de novembre
Horari: 13:30h. - 15:00h.

UE Sant Ildefons A Vs C.F. Terlenka Barcelonista A/Juvenils Masc Preferents/ Futbol Federat
Quan: 23 de novembre
Horari: 17:00h. - 18:30h.

UE Sant Ildefons C Vs Escola F. Gava C/Juvenil Masc/ 2a Divisió/Futbol Federat
Quan: 23 de novembre
Horari: 19:10h. - 20:40h.

UE Sant Ildefons B Vs Gavà Mar / Infantil Masculí /Primera divisió/ Futbol / Federat
Quan: 24 de novembre
Horari: 10:00h. - 11:30h.

UE Sant Ildefons B Vs F.C. Atletic Sant Just B/Juvenil Masc/ 1a Divisió/Futbol Federat
Quan: 24 de novembre
Horari: 12:00h. - 13:30h.

UE Sant Ildefons B Vs Can Vidalet / Cadet Masculí /Primera divisió/ Futbol / Federat
Quan: 24 de novembre
Horari: 15:10h. - 16:40h.